Založenie a zmeny v obchodných spoločnostiach

Sústreďte sa na rozvoj svojho biznisu

Založenie spoločnosti

Novú spoločnosť s ručením obmedzeným pre vás založíme rýchlo a efektívne, aby ste čo najskôr mohli začať podnikať. Vďaka elektronickému podaniu vám ušetríme až 50 % na súdnom poplatku. Stačí si len vybrať obchodné meno o všetko ostatné sa postaráme my.

Kdekoľvek na Slovensku zabezpečíme registráciu vašej firmy pre účely dane z príjmov a poradíme vám najvhodnejší model z pohľadu DPH. Na základe plnej moci vás budeme kompetentne zastupovať v komunikácii so všetkými inštitúciami a bankami. Pomôžeme vám zorientovať sa v legislatíve a odporučíme najvhodnejší biznis model podľa vašich strategických cieľov.

Ponúkame aj možnosť kúpy už založených tzv. ready – made firiem, ktoré vám umožnia podnikať prakticky ihneď.

Zmeny v obchodných spoločnostiach

Presťahovali ste sa a je potrebné zmeniť adresu sídla, prípadne došlo k zmene konateľa, názvu spoločnosti alebo musíte pridať nové predmety podnikania? Tieto aj ďalšie zmeny vybavíme za vás, bez toho, aby ste osobne museli ísť na akýkoľvek úrad. Pri zmenách využívame zaručený elektronický podpis, vďaka čomu ušetríte až 50 % zo súdneho poplatku.

Špeciálna akcia!

Založte si obchodnú spoločnosť u nás a získate jeden mesiac účtovníctva úplne zdarma. A to všetko v cene založenia spoločnosti iba 249,- €